Veteriner Başvurusu
Binlerce veterinere ev sahipliği yapan vetrandevu.com'da sizde yerinizi almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakın, sizlerle iletişime geçip kliniğinizi en doğru şekilde konumlandırmanıza yardımcı olalım.
Telefon numaranız hiçbir pazarlama etkinliği için toplanmayacak veya satılmayacak.
Kapat
Yorumunuz Alınmıştır.
Veterinerlerimiz sorunuzu en kısa zamanda yanıtlayacaktır. Cevaplandığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.
Kapat
İş Başvurunuz Alınmıştır
Klinik sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.
Hospetall Veteriner Kliniği 0216 545 35 25
HAKKINDA

HOSPETALL Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi 2005 yılında Veteriner İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Ebru AKBAŞ ve Veteriner Doğum ve Jinekoloji Uzmanı Dr. Murat AKBAŞ tarafından kuruldu. Dünya standartlarında modern sağlık hizmeti veren , tam teşekküllü bir veteriner tıp merkezidir. Türkiye’de Veteriner Doğum ve Jinekoloji uzmanı ve Veteriner İç Hastalıkları uzmanını bünyesinde bulunduran tek merkez olan Hospetall Veteriner Tanı ve Tedavi merkezi etik ilkeler doğrultusunda Sahipli ve sahipsiz tüm dostlarımıza hizmet vermektedir.

Dostlarımızın sağlığında fizyolojik rahatsızlıklar kadar psikolojik problemlerin ve bunların tedavilerinin Öneminin bilincinde olan merkezimizde Dr. Ebru AKBAŞ tarafından davranış sorunlarını teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. Dr.Ebru AKBAŞ doktora tez danışmanı Prof.Dr.Tamer DODURKA ile kedi ve köpek davranış bozuklukları hakkında çalışmış ve doktora tezini köpeklerde dominant agresyon üzerine yapmıştır.
Sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek hastalarımızın sağlık ihtiyaçlarına en kaliteli sağlık hizmetini vermek. Akademik kariyerlerimizi ve bilgi birikimimizi geliştirerek mesleki başarımızın devamlılığını sağlamak.

...devamı
KLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ
PAZARTESİ
09:30 - 20:00
SALI
09:30 - 20:00
ÇARŞAMBA
09:30 - 20:00
PERŞEMBE
09:30 - 20:00
CUMA
09:30 - 20:00
CUMARTESİ
09:30 - 20:00
PAZAR
09:30 - 20:00
ADRES BİLGİLERİ
Kadıköy, İstanbul
Koşuyolu Mah. Muhittin Üstündağ Cd. No: 7 Kadıköy / İstanbul
VETERİNER HEKİMLER
Koşuyolu Mah. Muhittin Üstündağ Cd. No: 7 Kadıköy / İstanbul
Koşuyolu Mah. Muhittin Üstündağ Cd. No: 7 Kadıköy / İstanbul
FOTOĞRAFLAR