Veteriner Başvurusu
Binlerce veterinere ev sahipliği yapan vetrandevu.com'da sizde yerinizi almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakın, sizlerle iletişime geçip kliniğinizi en doğru şekilde konumlandırmanıza yardımcı olalım.
Telefon numaranız hiçbir pazarlama etkinliği için toplanmayacak veya satılmayacak.
Kapat
Yorumunuz Alınmıştır.
Veterinerlerimiz sorunuzu en kısa zamanda yanıtlayacaktır. Cevaplandığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.
Kapat
İş Başvurunuz Alınmıştır
Klinik sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.
Medicus Veteriner Kliniği0212 590 0838
HAKKINDA

Kliniğimiz 2013 Ocak ayında küçük bir dükkanda sınırlı imkanlar ile Avcılar-Merkez’de kuruldu. Amacımız bölgede ve yurt genelinde suistimaller içerisinde sürdürülen pet klinisyenliği hizmetini hayvan refahını ön plana alarak güvenilir ve ulaşılabilir kılmaktır.

Amacımıza doğru sabırla, inatla ve inançla yürürken donanımımızı her geçen gün arttırdık ve 2016 yılında nihayet daha büyük, verdiğimiz hizmeti daha güvenilir, daha ulaşılabilir, daha donanımlı kılacak yeni (şimdiki) yerimize geçtik. Kuruluşumuzda Medicus olan ismimiz Medicus Veritas oldu. Veritas gerçek, doğruluk, hakikat demektir ve kliniğimiz çatısı altında olgulara etik, dürüst ve profesyonel yaklaştığımızı simgeler. Hasta sahiplerimize bir olguyu açıklarken her zaman öncelikle hayvanın refahı, sonrasında ise hasta sahibinin sosyal, duygusal, ekonomik durumu göz önüne alınır. Bir olgudan hasta sahibini manipüle ederek ekstra ücret alınmaya çalışılması bizim için çok ahlaksızcadır. Ekonomik rahatlıkla gereksiz işlem yaptırmaya çalışan hasta sahipleri kliniğimizde olumsuz cevap alırlar. Tedavi ve operasyonlarda başarı oranımız (son dakikalarını yaşayan vakalar hariç) %98 in üzerindedir.

5. yılımıza girerken Avcılar’ın en yeni kliniği olmamızın yanı sıra gün içerisinde en fazla hastaya hizmet veren klinik konumuna çoktan geldik. Hasta sahiplerimiz bizi, biz ise hasta sahiplerimizi çok iyi anlıyoruz. Sizleri kliniğimizde görmekten mutluluk duyarız.

...devamı
Bu Kliniğin Sahibi Siz Misiniz?
FOTOĞRAFLAR
KLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ
PAZARTESİ
10:00 - 19:30
SALI
10:00 - 19:30
ÇARŞAMBA
10:00 - 19:30
PERŞEMBE
10:00 - 19:30
CUMA
-
CUMARTESİ
10:00 - 19:30
PAZAR
-
ADRES BİLGİLERİ
Avcılar, İstanbul
Merkez Mh. Reşitpaşa Cd. No:106 Avcılar / İstanbul
FOTOĞRAFLAR