Veteriner Başvurusu
Binlerce veterinere ev sahipliği yapan vetrandevu.com'da sizde yerinizi almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakın, sizlerle iletişime geçip kliniğinizi en doğru şekilde konumlandırmanıza yardımcı olalım.
Telefon numaranız hiçbir pazarlama etkinliği için toplanmayacak veya satılmayacak.
Kapat
Yorumunuz Alınmıştır.
Veterinerlerimiz sorunuzu en kısa zamanda yanıtlayacaktır. Cevaplandığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.
Kapat
İş Başvurunuz Alınmıştır
Klinik sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.
Oran City Veteriner Kliniği0312 491 91 04
4.8
Puan
HAKKINDA

OranCity Veteriner Kliniği 2017 yılında veteriner hekimler Sine Temiz, Bircan Akdere ve Mehmet Karabağ tarafından kurulmuştur. Sürekli yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri takip eden yapımız, uyum içinde çalışan deneyimli kadromuzla bugün; muayene-teşhis, laboratuvar ünitesi, röntgen, yoğun bakım bölümü, donanımlı ameliyathane, yatılı tedavi, eve servis ve ambulans hizmeti, pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunmaktayız.

...devamı
Bu Kliniğin Sahibi Siz Misiniz?
KLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ
7/24 Açık
ADRES BİLGİLERİ
Çankaya, Ankara
Oran Mah. Arif Nihat Asya Sok. No:10 Çankaya / Ankara
BU KLİNİKTEKİ HEKİM DEĞERLENDİRMELERİ
Mehmet Karabağ
3.8
Mehmet Karabağ hakkında yapılan değerlendirmeler:
efem
efem
1 yıldan fazla önce
Çok Memnunum

Yıllardır kedilerim var. Daha önce başka veterinerlerin kobay gibi kullanıp hastalığını yanlış teşhis ettiği kedime doğru teşhis koyan tek doktor. Kendisi diğer veteriner hekimler gibi işine ticari amaçla bakmayan, canlar için elinden gelenin en iyisini yapan mükemmel bir hekim. Mahalledeki sokak kedilerine de baktığım için veterinere her zaman ihtiyaç duyuyorum. Mehmet bey 7/24 aramama rağmen bıkmadan usanmadan her defasında seve seve hiçbir karşılık beklemeden bana yardımcı oluyor. Benim kedim gibi, bir arkadaşımın balkondan düşüp başka bir veterinere götürerek yanlış teşhisle ölümün eşiğine gelen kedisini de tedavi edip eski haline döndürdü. Ve bunun gibi yazmakla bitmeyecek birçok örnek var. Kendisi bir an bile düşünmeden gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim mükemmel bir veteriner.

efem
efem
1 yıldan fazla önce
Çok Memnunum

önceki puanlamamda 5 puan vermeyi amaçlamıştım ama farkında olmadan sondaki paticiğe eksik tıklamışım. Canlara yaptığı sonsuz hizmetleri ve insanlığından dolayı en yüksek puanı hak eden bir veterinerdir.

FOTOĞRAFLAR