Veteriner Başvurusu
Binlerce veterinere ev sahipliği yapan vetrandevu.com'da sizde yerinizi almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakın, sizlerle iletişime geçip kliniğinizi en doğru şekilde konumlandırmanıza yardımcı olalım.
Telefon numaranız hiçbir pazarlama etkinliği için toplanmayacak veya satılmayacak.
Kapat
Yorumunuz Alınmıştır.
Veterinerlerimiz sorunuzu en kısa zamanda yanıtlayacaktır. Cevaplandığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.
Kapat
İş Başvurunuz Alınmıştır
Klinik sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.
Park Veteriner Kliniği0212 855 33 03
HAKKINDA

Beylikdüzü' nde veteriner kliniği olarak Cengiz Noz tarafından 2006 yılında kurulan park veteriner polikliniği deneyim ve bilgi birikimi ile en yakın dostlarınıza; beylikdüzünde evcil hayvan ultrason, röntgen, cerrahi, aşı, tanı - tedavi, mama ve kuaför hizmetleri .
Vermektedir.
Beylikdüzünün en iyi veteriner kliniği olarak, deneyimli hekimlerden oluşan kadromuzla sessiz dostlarımızın mutlu ve daha konforlu yaşamaları için işimizi keyifle yapıyoruz.
Beylikdüzünde veterinerlik hizmetleri konusunda laboratuvar ünitesi, ultrason, ekg'den oluşan görüntülü tanı ünitesi, kapalı devre gaz anestezi cihazı ve yoğun bakım bölümünden oluşan tam donanımlı ameliyathanesi ile park veteriner olarak hizmetinizdeyiz,
Beylikdüzünde her marka kedi köpek maması, beylikdüzünde kedi köpek malzemeleri ve aksesuarları konusunda zengin çeşitlerimizle, hesaplı ve kaliteli ürünlerimizi kliniğimizde sunmaktayız.
Beylikdüzünde en iyi pet kuaför, beylikdüzünde en iyi pet shop diye arandığında karşınıza çıkacak olar güvenilir adreslerin başında veteriner kliniğimiz gelecektir.
Dostlarımıza, dostlarımızın dostlarına hijyenik bir ortamda beylikdüzünde veteriner hizmetl verebilme mutluluğu ve heyecanı içinde deneyimli ekibimizle bekliyoruz.
Dostlarınız bize emanet.

...devamı
FOTOĞRAFLAR
KLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ
PAZARTESİ
09:00 - 20:00
SALI
09:00 - 20:00
ÇARŞAMBA
09:00 - 20:00
PERŞEMBE
09:00 - 20:00
CUMA
09:00 - 20:00
CUMARTESİ
09:00 - 20:00
PAZAR
09:00 - 20:00
ADRES BİLGİLERİ
Beylikdüzü, İstanbul
Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Nazar Apt. No:27/E (Paradise AVM karşısı ) Beykent Beylikdüzü / İstanbul
VETERİNER HEKİMLER
FOTOĞRAFLAR