Veteriner Başvurusu
Binlerce veterinere ev sahipliği yapan vetrandevu.com'da sizde yerinizi almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakın, sizlerle iletişime geçip kliniğinizi en doğru şekilde konumlandırmanıza yardımcı olalım.
Telefon numaranız hiçbir pazarlama etkinliği için toplanmayacak veya satılmayacak.
Kapat
Yorumunuz Alınmıştır.
Veterinerlerimiz sorunuzu en kısa zamanda yanıtlayacaktır. Cevaplandığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.
Kapat
İş Başvurunuz Alınmıştır
Klinik sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.
Pet Smile Hayvan Hastanesi0312 446 50 65
5.0
Puan
HAKKINDA

Prof. Dr. Ali Daşkın ve Dr. Aydın Aksu tarafından 2000 yılında kurulan Pet Smile, Ankara’da GOP, Oran ve Gölbaşı şubelerinde branşlarında uzman doktorlar, veteriner teknikerler, profesyonel pet kuaförleri ve köpek eğitim uzmanı ile Ankara’lı kedi köpek severlere hizmet vermektedir.

Ankara’da Gaziosmanpaşa semtinde faaliyetlerine başlayan Pet Smile, kısa süre içinde Ankara’nın en elit, en donanımlı hayvan hastanelerinden biri haline geldi. 2015 yılında yeniden yapılanan Pet Smile; GOP, Oran (Turan Güneş Bulvarı) ve Gölbaşı’ndaki 3 merkezi ile hayvan hastanesi, veteriner kliniği, köpek eğitim ve otel hizmetleri vermektedir. Bu birimler haftanın her günü 7/24 kedi, köpek sahiplerine Ankara’da kesintisiz destek sağlamaktadır.

Hayvan hastanesi ve veteriner kliniğinde; aşı uygulamaları, koruyucu veteriner hekimliği, tedaviler, ortopedik operasyonlar, genel cerrahi operasyonları, kedi köpek kısırlaştırma operasyonları, suni tohumlama, laboratuvar hizmetleri verilmektedir. Bunların yanı sıra, kedi köpek maması, kedi oteli, köpek oteli, kedi köpek tıraş hizmetleri, pet aksesuarları, ücretsiz alo mama servisi sunmaktadır. Ayrıca diğer evcil hayvan tedavileri ve evcil hayvan malzemeler sağlanmaktadır.

Samimi, sıcak, içten hizmetiyle Ankara’da kedi ve köpekleriniz için en iyisini sunan Pet Smile, birçok pet için olduğu gibi sizin petiniz için de favori mekan olacaktır.

...devamı
Bu Kliniğin Sahibi Siz Misiniz?
KLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ
7/24 Açık
ADRES BİLGİLERİ
Çankaya, Ankara
Koza Sok. No:125/1 Gaziosmanpaşa Çankaya Çankaya / Ankara
BU KLİNİKTEKİ HEKİM DEĞERLENDİRMELERİ
Hilal Çağdaş
3.8
Hilal Çağdaş hakkında yapılan değerlendirmeler:
3 yıldan fazla önce
Çok Memnunum

Hilal Hoca sevecen, ilgili ve eli gerçekten çok hafif. İlk kez bir yavru sahiplenen ailemin acemiliklerine karşı sabırlı ve duyarlı. Onun ehil ellerinde kendimi güvende hissediyorum. Klinikte çalışan herkes sevecen ve ilgili. Bana harika davranıyorlar ve iyi hissettiriyorlar. Hepsine pati dolusu sevgiler ve teşekkürler... Milou K. 🐾💞

FOTOĞRAFLAR