Veteriner Başvurusu
Binlerce veterinere ev sahipliği yapan vetrandevu.com'da sizde yerinizi almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakın, sizlerle iletişime geçip kliniğinizi en doğru şekilde konumlandırmanıza yardımcı olalım.
Telefon numaranız hiçbir pazarlama etkinliği için toplanmayacak veya satılmayacak.
Kapat
Yorumunuz Alınmıştır.
Veterinerlerimiz sorunuzu en kısa zamanda yanıtlayacaktır. Cevaplandığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.
Kapat
İş Başvurunuz Alınmıştır
Klinik sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.
Vet Kadıköy Veteriner Sağlık Merkezi0216 330 35 92
HAKKINDA

2010 yılında Kadıköy'de Moda Pati Veteriner Kliniği adıyla başladığımız meslek hayatına, 2016 yılından itibaren, veteriner hekimliğin artan tıbbi ve teknolojik gereksinimlerini karşılayabilen tanı ve tedavi donanımı ile, daha kaliteli ve büyük hizmet alanına sahip VetKadıköy Veteriner Sağlık Merkezi olarak devam etmekteyiz.

VetKadıköy Veteriner Sağlık Merkezi olarak, 4 veteriner hekim ve 4 yardımcı personel ile günün her saati oluşabilecek sağlık sıkıntılarını karşılamak amacıyla 7/24 tanı ve tedavi hizmeti vermekteyiz.

Veteriner Tıp alanındaki bilimsel gelişmeleri her zaman takip eden bir yaklaşımla, gerekli tüm eğitim ve teknoloji yatırımlarını yaparak, güncel tanı ve tedavi yöntemlerini hastalarımıza ulaştırmayı amaç edindik.
Endoskopi, Gastroskopi, Kolonoskopi, Doppler Ultrasonografi, Ekokardiyografi, Dijital Röntgen gibi görüntüleme yöntemlerini; Ortopedi, Genel ve Jinekolojik Cerrahi operasyonlarını; Laboratuvar hizmetlerini kendi ekibimiz ile merkezimizde gerçekleştirmekteyiz.

...devamı
Bu Kliniğin Sahibi Siz Misiniz?
KLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ
7/24 Açık