Veteriner Başvurusu
Binlerce veterinere ev sahipliği yapan vetrandevu.com'da sizde yerinizi almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakın, sizlerle iletişime geçip kliniğinizi en doğru şekilde konumlandırmanıza yardımcı olalım.
Telefon numaranız hiçbir pazarlama etkinliği için toplanmayacak veya satılmayacak.
Kapat
Yorumunuz Alınmıştır.
Veterinerlerimiz sorunuzu en kısa zamanda yanıtlayacaktır. Cevaplandığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.
Kapat
İş Başvurunuz Alınmıştır
Klinik sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.
Vet Medicine Veteriner Tanı Ve Tedavi Merkezi0216 550 97 47
HAKKINDA

20 yıllık hastane deneyimimizi minik dostlarımıza yansıtabileceğimiz ferah, huzurlu, kullanışlı, çevreyi rahatsız etmeyen 500 metrekarelik bahçeli, otoparklı bir mekanda yeniden yenilenerek Vet Medicine olarak sizlerleyiz.

Minik dostlarımız için çok beğeneceğiniz butik bir hastane yaptık. Vet Medicine, yoğun taşıt trafiğinden uzak, sakin, huzurlu her türlü tanı prosedürlerinin kullanıldığı, her türlü tedavi yöntemlerinin uygulandığı, güvenli olarak petinizi bırakabileceğiniz bir veteriner sağlık merkezi.

AB standartlarına uygun şekilde düzenlenen Sağlık Merkezimizde, klimatize edilmiş muayene odalarında aşı ve ilaçlar dataloggerla ısı ve nem oranları takip edilmekte ve saklanmaktadır. Bu sayede Minik dostlarımıza uygulanan aşı ve ilaçlar son derece güvenilir olmaktadır.

Veteriner Hekimlik Mesleğini en iyi, en doğru ve kaliteli şekilde icra etmenin yanında, hijyen kurallara uyarak sizlere hizmet etmeyi hedefliyoruz.

Sizlere hizmet verirken, sizleri hiç yormadan minik dostumuzu strese sokmadan yerinde müdahaleye çok önem veriyoruz. Vetmobil kartına üye olan tüm hasta sahiplerimiz bu hizmetlerimizden faydalanacaktır.

Vet Medicine olarak muayeneye çok önem veriyoruz. Çünkü biz insan doktorları kadar şanslı değiliz. Biz veteriner hekimler hastayı muayene masasına koyduğumuz anda bilgimiz, becerimiz, deneyimimizle onun dili olmak zorundayız. Dolayısıyla hasta sahibi olarak bize minik dostumuzla ilgili vereceğiniz her türlü bilgi çok önem taşımaktadır.

...devamı
Bu Kliniğin Sahibi Siz Misiniz?
KLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ
7/24 Açık
ADRES BİLGİLERİ
Kadıköy, İstanbul
Recep Peker Cad. Zahit Bey Sok. No: 8 Kadıköy / İstanbul
FOTOĞRAFLAR