Evcil Hayvan Sahiplerinin Kullanabileceği 5 Android Uygulaması

5 yıldan fazla önce

  • Paylaş:

Evinizde sizinle birlikte hayatını sürdüren, büyüyen ve yeri geldiğinde size en yakın dost olabilen evcil hayvanlarınızı beslerken kullanabileceğiniz 5 Android uygulaması sayesinde hayvanlarınızın daha sağlıklı ve kontrol altında olmasını sağlayabilirsiniz.

AqDiary

Son yıllarda popüler olmaya başlayan akvaryumculuk ile birlikte ortaya çıkan AqDiary, akvaryum bakımında üstlenmeniz gereken tüm sorumluluklarınızı size anımsatan bir uygulama. Bu uygulama sayesinde akvaryumunuzda yapmanız gereken işleri not alarak unutmamayı deneyebilirsiniz.

Cat Alone

Evinizde beslediğiniz kediniz var ise ve sürekli sinek peşinde koşan biraz yaramaz bir kediyse Cat Alone uygulamasını deneyebilirsiniz. Uygulama lazer, uğur böceği ve sinek gibi değişik şeyleri oyun öğesi olarak kullanarak kedinizi eğlendiriyor.

Dog Whistle Free

Evlerimizde beslediğimiz köpeklerimiz bazı zamanlarda bizleri çileden çıkartabiliyorlar. Evdeki eşyaları kemiren ve durmadan havlayan köpekleri bu sebeplerden dolayı eğitmek gerekebiliyor. İşte tam bu noktada ortaya çıkan Dog Whistle Free uygulaması hayat kurtarıcı bir rol üstleniyor. Köpeğinizin duyduğu zaman rahatsız olabileceği frekanslar yayan bu uygulama bir düdük sesi çıkartıyor. Böylelikle köpeğiniz yaptığı davranışlardan sonra uyarı aldığını fark etmeye başlıyor.

MapMyDogWalk

Adından da anlayabileceğiniz üzere bu uygulama köpeğinizin yürüyüşlerini takip edebileceğiniz bir uygulama. Köpeğinizin yaptığı egzersizleri takip etmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanarak onu yakından takip edebilirsiniz.

PetMD Symptom Checker

PetMD Symptom Checker, kedi ve köpeklerin davranışlarını ve sebeplerini öğrenebileceğiniz bir uygulama. Köpeğiniz neden kusuyor ya da kedinizde neden aşırı tüy dökülmesi var gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız bu uygulama sizler için ideal bir uygulama olacaktır.

5 yıldan fazla önce

  • Paylaş:

ÇOK OKUNANLAR