Yeni Hayvan Sahipleriyle Tanışın
Vetrandevu.com'a uğrayan binlerce hayvan sahibi ve hayvan dostuna profesyonel profilinizle ulaşın. Size özel hazırlanmış profil sayfasında adres, telefon ve uzmanlık alanları bilgileri ile hayvan sahiplerinin size ulaşması çok kolay!
7/24 Online Randevu Takvimi
Hayvan sahiplerinin heryerden erişebildiği Randevu Takvimi ile yeni randevular alın ve mevcut hastalarınızın randevularını otomatik olarak hatırlatalım. Böylece randevuların unutulma ihtimalini ortadan kaldırarak gelir kaybınızı önleyelim.
altalt
Hatırlatma Servisi
Küçükbaş ve dilerseniz büyükbaş hayvanlara ait aşı, muayene, randevu, tohumlama ve gebelik gibi işlemleri istediğiniz zamanda müşterilerinize ve kendinize hatırlatabilirsiniz.
alt
alt
Size Gelen Soruları ve Yorumları Cevaplayın
İnternetteki itibarınızı yönetmek hastalarınızla kolayca iletişime geçebilmek için size sorulan soruları tecrübeniz ışığında yanıtlayın. Kliniğinize gelen yorumları cevaplayarak hastalarınızla olan ilişkilerinizi daha doğru yönetin.
alt
alt
Finans, Raporlar ve Detaylı İstatistikler
Kliniğinizdeki finansal işlemler, E-Reçete uyumlu, stok, resmi raporlar ve verdiğiniz hizmetlerle ilgili günlük aylık ve yıllık detaylı raporlar oluşturun. Basit grafiklerle tüm kontrol sizin elinizde olsun, gelir ve gider dengesini kolayca sağlayın.
alt
alt
Güçlü Alt Yapı ve Heryerden Erişim
Güçlü bulut altyapımız ve dünyaca kabul gören SSL sertifikamızla kliniğinize ait tüm bilgiler sadece sizin görebileceğiniz güvenli bir ortamda şifreli olarak saklanıyor. Masaüstü, dizüstü, tablet ve akıllı cep telefonlarınızdan internetin olduğu heryerde kesintisiz erişim sağlayın.
alt
Veteriner Başvurusu
Binlerce veterinere ev sahipliği yapan vetrandevu.com'da sizde yerinizi almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakın, sizlerle iletişime geçip kliniğinizi en doğru şekilde konumlandırmanıza yardımcı olalım.
Telefon numaranız hiçbir pazarlama etkinliği için toplanmayacak veya satılmayacak.