Veteriner Başvurusu
Binlerce veterinere ev sahipliği yapan vetrandevu.com'da sizde yerinizi almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakın, sizlerle iletişime geçip kliniğinizi en doğru şekilde konumlandırmanıza yardımcı olalım.
Telefon numaranız hiçbir pazarlama etkinliği için toplanmayacak veya satılmayacak.
Kapat
Yorumunuz Alınmıştır.
Veterinerlerimiz sorunuzu en kısa zamanda yanıtlayacaktır. Cevaplandığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.
Bu veteriner hekim siz misiniz?
HAKKINDA

1987’de İstanbul-Samatya’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Avcılar’da mahalli okullarda okudu. Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi’nden 2006 yılında mezun oldu. Aynı yıl hayali olan İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne 1’incilik ile girdi. 5 yılda bitirilmesi çok zor olan veteriner fakültesini 5 yılda tamamladı. Öğrenciliği zamanında 1. sınıftan itibaren Pet kliniklerinde işi öğrenmek için çalışmaya başladı ve pet kliniği sektörünün kanayan yarası emek sömürüsünü her yönüyle yaşadı.

Bu sırada fakültede Anatomi Anabilim Dalı’nda part-time asistan öğrenci olarak çalıştı. Bir yandan Pet klinikisyenliği deneyimini arttırırken bir yandan da Prof. Dr. Vedat Onar ile bilimsel araştırmalara katılma ve araştırmaları değerlendirme fırsatı buldu. 2007-2011 yılları arasında Yenikapı Marmaray inşaatında keşfedilen Bizans’a ait Theodisus arkeolojik limanından çıkan hayvan kemiklerinin osteoarkeolojik olarak inceleyen ekipte yer aldı. Burada yüzlerce tür hayvanın kemiklerini ve anatomilerini inceleme fırsatı buldu. Bölgeden çıkan caretta caretta kalıntılarını inceleyerek deneyim kazandı ve sonraları 2015 yılında Türkiye’de ilk defa bir caretta caretta üzerinde bal tedavisi uygulayarak nesli tükenmekte olan bir türün bir üyesini hayata kazandırdı.

Osteoarkeoloji birikimlerinden hazırladığı bilimsel sunu ile 2010 yılında Ankara Üniversitesi 1. Veteriner Bilimleri Kongresi’nde 3.lük ödülü aldı. Öğrenciliği sırasında amatör ve profesyonel müzik ile uğraştı. 2011 yılında mezun oldu ve aynı yıl vatani görevini yapmak için orduya katıldı. Türk Deniz Kuvvetlerinde Gıda Kontrol ve Hijyen Denetim Subayı olarak görevini 2012 yılında tamamladı. 2013 yılında türlü imkansızlıklara rağmen Medicus Veritas Veteriner Kliniği’ni kurdu. İlker Tülek, 2016 yılından itibaren yeni adresinde, uzman ekibi ile hayvan sahiplerine nitelikli hayvan sağlığı hizmetleri vermeye devam etmektedir.

...devamı
KLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ
PAZARTESİ
10:00 - 19:30
SALI
10:00 - 19:30
ÇARŞAMBA
10:00 - 19:30
PERŞEMBE
10:00 - 19:30
CUMA
-
CUMARTESİ
10:00 - 19:30
PAZAR
-
ÇALIŞTIĞI KURUMLAR
Medicus Veteriner Kliniği
2011 - -
MEZUN OLDUĞU OKULLAR
İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi
2006 2011
ADRES BİLGİLERİ
Avcılar, İstanbul
Merkez Mh. Reşitpaşa Cd. No:106 Avcılar / İstanbul
RANDEVU TAKVİMİ
Bu veteriner hekim internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi
E-posta adresinizi bırakın, veterinerden internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendirelim
YORUMLAR
Veteriner Hekim İlker Tülek Medicus Veteriner Kliniği İstanbul
Çok Memnunum (0)
%0
Memnunum (0)
%0
Kararsızım (0)
%0
Memnun Değilim (0)
%0
Hiç Memnun Değilim (0)
%0
Bu veterinere yorum ekleyin ve sebebini belirtin:
Yorum yayınlanma kriterleri
Puan Ver:
Kapat


Facebook ile Kaydol!