Veteriner Başvurusu
Binlerce veterinere ev sahipliği yapan vetrandevu.com'da sizde yerinizi almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakın, sizlerle iletişime geçip kliniğinizi en doğru şekilde konumlandırmanıza yardımcı olalım.
Telefon numaranız hiçbir pazarlama etkinliği için toplanmayacak veya satılmayacak.
Kapat
Yorumunuz Alınmıştır.
Veterinerlerimiz sorunuzu en kısa zamanda yanıtlayacaktır. Cevaplandığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.
HAKKINDA

1986 yılında Almanya’nın Hamburg kentinde doğdu. Lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 2011 yılında Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. 2010 yılında Ankara’da VTM hayvan hastanesi’ndeki stajından sonra, tam zamanlı olarak çalışmaya devam etmiş olup, 2012 yılında askerlik görevini yerine getirmek için VTM hayvan hastanesi’nden ayrılmıştır. Çok sayıda ulusal ve uluslararası kongreye katılmıştır.

2015 yılında Petcode hayvan hastanesi’nin kuruluşundan itibaren 2017 yılının Ekim ayına kadar çalışmaya devam etmiştir. Bu zaman zarfında yurtdışında çeşitli eğitim ve kongrelere katılmış olup, Türkiye’de veterinerlik alanında İLK DEFA; İNTRADERMAL ALERJİ TEST uygulamasını ve ALERJEN SPESİFİK İMMUN TERAPİ (ASİT) tedavi yöntemini gerçekleştiren ilk veteriner hekim olmuştur.

2017 yılının Kasım ayında meslektaşı Ramazan Şahin ile birlikte Patiworld Veteriner Kliniğini kurdu. 2018 yılında Besin hijyeni ve teknolojisi ana bilim dalında ‘’esansiyel amino asitlerin antimikrobiyal etkileri’’ isimli tezini bitirip uzmanlık eğitimini tamamladı.

Uzm. Vet. Hekim Onur Çatar, dünyada veteriner tıp alanındaki güncel gelişmeleri yakından takip etmeye devam edip sevgili patilerimizin her zaman daha iyi hizmet alması için çalışmaya devam ediyor.

...devamı
KLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ
7/24 Açık
MEZUN OLDUĞU OKULLAR
Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi
2006 2011
ADRES BİLGİLERİ
Yenimahalle, Ankara
Yeni Batı Mah. Palandöken Cad. No:80 Yenimahalle / Ankara
RANDEVU TAKVİMİ
YORUMLAR
Veteriner Hekim Onur  Çatar Pati World Veteriner Kliniği Ankara
Çok Memnunum (0)
%0
Memnunum (0)
%0
Kararsızım (0)
%0
Memnun Değilim (0)
%0
Hiç Memnun Değilim (0)
%0
Bu veterinere yorum ekleyin ve sebebini belirtin:
Yorum yayınlanma kriterleri
Puan Ver:
Kapat


Facebook ile Kaydol!