vetrandevu.com

Vet Randevu 2016 yılında ortaya çıkmış, evcil hayvan sahipleri ve veterinerleri buluşturmayı amaçlayan dijital bir servistir. Veteriner hekimlere ve Türkiye’deki tüm kliniklere kolayca ulaşmanızı sağlar. Hem bilgisayardan hem de akıllı cihazlarınızdan kolayca size en yakın veteriner kliniklerini bulup yol tarifi alabilirsiniz. Kliniklerle ilgili kullanıcılar tarafından yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Kliniklerin çalışma saatlerini öğrenip uzmanlık alanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları uzman veteriner hekimlere sorarak çok kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Aynı zamanda izin veren klinik ve veterinerlerden online randevu alıp evcil hayvanınıza aşı, muayene ve pet kuaför işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Üstelik vetrandevu.com aracılığı ile eve veteriner çağırmak oldukça kolay.

Amacımız hayvan sahiplerinin internette doğru şekilde bilgilenmelerini sağlamak. Hem hayvanlarının sağlıklarını korumalarına yardımcı olmak, hem de ihtiyaç duyulan acil anlarda hızlı destek sağlamaktır.

Veteriner hekimlerimiz için kendilerini, kliniklerini daha açık ve şeffaf şekilde ifade etmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. 6343 sayılı Veteriner Hekimliği Mesleğinin İcrasına, Türk Veteriner Hekimleri Birliği ile Odalarının Teşekkül Tarzına ve Göreceği İşlere Dair Kanun ile 5996 sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu'nun ilgili maddelerine göre veteriner hekimlerin haklarının korunması ve internette görünürlüklerinin sağlıklı konumlandırılmasına yardımcı oluyoruz.