Veteriner Başvurusu
Binlerce veterinere ev sahipliği yapan vetrandevu.com'da sizde yerinizi almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakın, sizlerle iletişime geçip kliniğinizi en doğru şekilde konumlandırmanıza yardımcı olalım.
Telefon numaranız hiçbir pazarlama etkinliği için toplanmayacak veya satılmayacak.
Kapat
Yorumunuz Alınmıştır.
Veterinerlerimiz sorunuzu en kısa zamanda yanıtlayacaktır. Cevaplandığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.
Kapat
İş Başvurunuz Alınmıştır
Klinik sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.
Mosita Veteriner Kliniği0216 336 12 30
HAKKINDA

Mosita Veteriner Kliniği 2000 senesinde şu anda bulunduğu adreste faaliyete başlamıştır. Kurulduğumuz günden bu yana veteriner hekimlik alanındaki güncel bilgi, çağdaş yöntemler ve yeni teknolojileri takip ederek evcil hayvanlar için hizmet vermekteyiz.
Bizim için değişmeyen tek şey yaşam hakkına duyulan saygı… Bu nedenle hastalarımız bizim için vaka değil sorun yaşayan canlardır. Teşhis ve tedavide modern yöntem ve cihazları kullanarak çözüme ulaşırız. Hannibal’ın da dediği gibi ''ya bir yol buluruz ya da bir yol yaparız'' ilkesini benimseriz.

Bu nedenle, yetersiz kalınan noktalar varsa konsültasyon yapmak veya yardım almaktan çekinmeyiz. Hastalar gerektiğinde konunun uzmanına da yönlendirilir. Çünkü önemli olan bir an önce sağaltımı gerçekleştirmektir.
Evlerinizde birlikte yaşadığınız hayvanların sizin için evin diğer bireylerinden hiçbir farkı olmadığını biliyoruz. Onları, ”minik dostlar, tüylü dostlar” veya benzeri kelimelerle tanımlamak yerine onların da birer birey olduklarını benimseyerek isimleriyle hitap etmeyi tercih ediyoruz. Çünkü biz işimizi ciddiye alıyor, onların yaşam kalitelerini ve haklarını önemsiyoruz.

...devamı
Bu Kliniğin Sahibi Siz Misiniz?
KLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ
PAZARTESİ
09:00 - 19:00
SALI
09:00 - 19:00
ÇARŞAMBA
09:00 - 19:00
PERŞEMBE
09:00 - 19:00
CUMA
09:00 - 19:00
CUMARTESİ
09:00 - 19:00
PAZAR
09:00 - 19:00