Veteriner Başvurusu
Binlerce veterinere ev sahipliği yapan vetrandevu.com'da sizde yerinizi almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakın, sizlerle iletişime geçip kliniğinizi en doğru şekilde konumlandırmanıza yardımcı olalım.
Telefon numaranız hiçbir pazarlama etkinliği için toplanmayacak veya satılmayacak.
Kapat
Yorumunuz Alınmıştır.
Veterinerlerimiz sorunuzu en kısa zamanda yanıtlayacaktır. Cevaplandığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.
Kapat
İş Başvurunuz Alınmıştır
Klinik sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.
Midomi Veteriner Kliniği
0.1
Puan
HAKKINDA

Midomi Veteriner Kliniği İstanbul Anadolu Yakası’nda Alemdağ’da genç, deneyimli, yenilikçi veteriner hekimi ECE YUVACAN tarafından minik patilerimize her türlü sağlık hizmetini vermek amaci ile kurulmuştur.

Minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek hayvan sağlığı en güncel bilglilerle korumak amacımızdır

...devamı
KLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ
PAZARTESİ
09:00 - 20:00
SALI
09:00 - 20:00
ÇARŞAMBA
09:00 - 20:00
PERŞEMBE
09:00 - 20:00
CUMA
09:00 - 20:00
CUMARTESİ
09:00 - 20:00
PAZAR
09:00 - 20:00

Midomi Veteriner Kliniği

0.1
Puan
ADRES BİLGİLERİ
Çekmeköy, İstanbul
Alemdağ Mahallesi Şair Mehmet Akif Ersoy Caddesi No:40/A Çekmeköy / İstanbul
VETERİNER HEKİMLER
Alemdağ Mahallesi Şair Mehmet Akif Ersoy Caddesi No:40/A Çekmeköy / İstanbul
Kesinlikle tavsiye etmiyorum.. Hele kediniz cins ise hiç gitmeyin cahillik ve bilmişlik diz boyu. biz kedimizi kusma nedeniyle götürdüğümüz bu veterinere güvendik hergün iyi olan kedi bugün almaya gittiğimizde bize kalp krizi geçirip ölüp Öldüğünü söylediler.. sorumsuz ve para tuzağı olan bir yer kendinizi emanet ederken ölecekmiş gibi davranın çünkü geri gelmeyebilir biz iyileşeceğini düşünüp gittik üzüldük. onun için siz üzülmeyin. çok uyanıklar ağızları iyi laaf yapıyor kanmayın kanmayın kanmayın biz yandık Siz yanmayın. Sadece diploma altında açılan bir yer biz uyaralım..
BU KLİNİKTEKİ HEKİM DEĞERLENDİRMELERİ
Ece Yuvacan
3.8
Ece Yuvacan hakkında yapılan değerlendirmeler:
3 yıldan fazla önce
Çok Memnunum

Kesinlikle tavsiye etmiyorum.. Hele kediniz cins ise hiç gitmeyin cahillik ve bilmişlik diz boyu. biz kedimizi kusma nedeniyle götürdüğümüz bu veterinere güvendik hergün iyi olan kedi bugün almaya gittiğimizde bize kalp krizi geçirip ölüp
Öldüğünü söylediler.. sorumsuz ve para tuzağı olan bir yer kendinizi emanet ederken ölecekmiş gibi davranın çünkü geri gelmeyebilir biz iyileşeceğini düşünüp gittik üzüldük. onun için siz üzülmeyin. çok uyanıklar ağızları iyi laaf yapıyor kanmayın kanmayın kanmayın biz yandık Siz yanmayın. Sadece diploma altında açılan bir yer biz uyaralım..

FOTOĞRAFLAR