Veteriner Başvurusu
Binlerce veterinere ev sahipliği yapan vetrandevu.com'da sizde yerinizi almak istiyorsanız bilgilerinizi bırakın, sizlerle iletişime geçip kliniğinizi en doğru şekilde konumlandırmanıza yardımcı olalım.
Telefon numaranız hiçbir pazarlama etkinliği için toplanmayacak veya satılmayacak.
Kapat
Yorumunuz Alınmıştır.
Veterinerlerimiz sorunuzu en kısa zamanda yanıtlayacaktır. Cevaplandığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.
Kapat
İş Başvurunuz Alınmıştır
Klinik sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.
Petist Veteriner Kliniği0212 213 11 32
HAKKINDA

Minik dostlarımızı, yaşamlarının bir aşamasında ailesine katmış siz sevgili dostlarımızı en içten duygularımızla selamlarız!

Koşulsuz sevmenin, bakışarak anlaşmanın, bir canlıya tüm varlığınız ile bağlanmanın nasıl bir duygu olduğunu artık biliyorsunuz.

Ailenizin yeni üyesi ile geçireceğiniz mutlu, huzurlu ve sağlıklı uzun yıllar dileriz…
Minik dostunuzla yeni bir hayata adım attığınız ilk andan itibaren onu korumak ve ona iyi bakmakla yükümlü hale gelirsiniz. Artık onun sağlığında da, hastalığında da yanında olacak kişi sizsiniz. Sizlerin bu süreçteki rehberleri ise biz veteriner hekimleriz. Bizlerin en temel görevi hem sizlerin hem de minik dostlarınızın sağlığını korumaktır. İşimiz, minik dostunuz daha eve gelmeden, önce sizlere bakımları ile ilgili en doğru bilgiyi vermekle başlar. Sonrasında ise rutin sağlık kontrolleri, parazit tedavileri ve aşılamalardan oluşan bir sağlık takvimi belirleriz. Bu takvim minik dostunuzun sağlıklı bir yaşam sürmesinin temelini oluşturur.
Bir kliniğin ve bir veteriner hekimin profesyonelliğini ortaya koyan asıl etken ise hastalıklarla mücadeledir. Hastalıkların en kısa sürede teşhisi, hızlı tedavisi ve devamındaki titiz kontroller, iyi bir klinikten ve uzman bir hekimden almanız gereken hizmetlerdir.

...devamı
FOTOĞRAFLAR
KLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ
PAZARTESİ
10:00 - 19:00
SALI
10:00 - 19:00
ÇARŞAMBA
10:00 - 19:00
PERŞEMBE
10:00 - 19:00
CUMA
10:00 - 19:00
CUMARTESİ
10:00 - 19:00
PAZAR
10:00 - 19:00
ADRES BİLGİLERİ
Beşiktaş, İstanbul
Levazım Mahallesi Işık Sokak Başar Apt. No:2E Beşiktaş / İstanbul
VETERİNER HEKİMLER
FOTOĞRAFLAR